УМОВИ УЧАСТІ 2018

Умови участі у міжнародному фестивалі «Молода Галичина»:

 

Загальні умови:

В рамках фестивалю проводиться міжнародний вокальний конкурс, в якому беруть участь солісти-  вокалісти та вокальні дуети, тріо, квартети,малі вокальні форми.

Оцінку виступів учасників конкурсу здійснює журі, до  складу якого входять провідні спеціалісти – діячі культури і мистецтв України, композитори, продюсери,  а також співаки, зарубіжні фахівці з країн – учасниць фестивалю.

Критерії, за якими оцінюються виступи учасників фестивалю: володіння голосом, акторська майстерність, репертуар виконавця (виконавців), якість фонограми, естетика сценічного одягу. Журі визначає переможців за кількістю набраних балів. При голосуванні голова журі має право двох голосів. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

 

Вимоги до музичних творів:

Виконавці, що допущені до участі у конкурсній програмі, мають підготувати дві — три пісні під інструментальні фонограми (-1). Учасники з України виконують усі пісні українською мовою. Учасники з інших країн виконують одну пісню – державною мовою країни, яку вони представляють, решту – українською мовою, або пісні укр.. авторів у переводі на свою рідну мову.

Усі твори  виконуються наживо в супроводі  інструментальної фонограми.

Стиль виконання творів:

Порядок виступів у конкурсі встановлюється жеребкуванням.

Організатори фестивалю не несуть відповідальності щодо дотримання учасниками конкурсної програми авторських прав на заявлені у конкурс твори.

Дирекція фестивалю залишає за собою право на використання наданих учасниками фото та відеоматеріалів для популяризації фестивалю, використання для презентацій, теле та радіопрограм, оформлення друкованої продукції та ін

 

Умови участі в конкурсі:

До участі у конкурсі запрошуються солісти-виконавці та вокальні дуети, тріо, квартети, малі вокальні форми віком від 10 до 25 років.

Кожен учасник може прибути на фестиваль з одним дорослим супроводжуючим. При  собі необхідно    мати свідоцтво про народження або паспорт, фонограми пісень (-1) та (+1).

Супроводжуюча особа несе повну відповідальність за безпеку, життя та здоров’я учасника фестивалю.

Усі, хто бажає  взяти участь у конкурсі, повинні надіслати на адресу фестивалю наступні документи:

Попередній відбір виконавців проводиться художньою радою шляхом прослуховування надісланих CD із записом пісень (+1).

Конкурсні виступи проводяться у чотирьох вікових групах:

Після прослуховування отриманих фонограм, дирекція надсилає учасникам офіційні запрошення на участь у фестивалі та програму конкурсних виступів і фестивальних заходів.

Надіслані фонограми та документи не рецензуються і назад не відсилаються.

Заяви  на  участь  у  конкурсі  приймаються:

Конкурсанти з зарубіжжя повинні подбати про переклад на українську або російську мову надісланих документів.

Конкурсна програма фестивалю проходить у три тури:

 Усі  етапи конкурсної програми проводяться в окремі дні.

Під час конкурсної програми  забороняється використовувати фонограми (-1) з продубльованим вокальним унісоном, а кількість допоміжних вокальних партій в акордному викладенні не повинна перевищувати два голоси (три голоси з основним).

Носії фонограм –  узгоджуються з оргкомітетом.

 

Фінансові умови участі:

 

Витрати, пов’язані з харчуванням, проживанням, приїздом та  від’їздом учасників і супроводжуючих осіб – за рахунок відряджаючої сторони.

Оргкомітет покладає на себе організацію проживання та харчування учасників.

Перевезення учасників та гостей до місць проживання  забезпечується спеціальним транспортом.

 

*індивідуальні випадки участі у фестивалі потребують уточнення у менеджерів