УЧАСНИКИ 2019

ГРУПА А (10-12 років)

  1. Анастасія Сизова (м. Харків)
  2. Катерина Баліцька (м. Біла Церква, Київська обл.)
  3. Анна Чирва (с. Мартинівка, Полтавська обл.)
  4. Аурелія Бойко (м. Харків)
  5. Дует “Project 19” (Аурелія Бойко та Мілана Шкварук), (м. Харків)
  6. Злата Дзюнька (м. Рава-Руська, Львівська обл.)
  7. Софія Костирко (м. Миколаїв)
  8. Дарина Заболотна (м. Біла Церква, Київська обл.)
  9. Сергій Подоляк (с. Тюдів, Івано-Франківська обл.)
  10. Софія Виговська (м. Біла Церква, Київська обл.)
  11. Ярослава Артюшкіна (м. Одеса)
  12. Катя Коновченко (м. Харків)
  13. Дует “Spicy” – Ольга Свинарчук і Євгенія Дячук (м. Нетішин, Хмельницька обл.)
  14. Маргарита Пістоляк (м. Біла Церква, Київська обл.)
  15. Софія Попова (м. Слов”янськ, Донецька обл.)
  16. Аліна Пересунько (м. Київ)
  17. Віктор Юзвяк (м. Рава-Руська, Львівська обл.)
  18. Софія Федорів (м. Івано-Франківськ)
  19. Ірина Бонк (м. Новояворівськ, Львівська обл.)
  20. Алексія Флореску (м. Бал Маре, Румунія)
  21. Сабіна Матвійків (США)
  22. Софія Рустамова (м. Брест, Білорусь)
  23. Софія Накрийко (м. Львів)
  24. Варвара Томаз (м. Кропивницький, Кіровоградська обл.)
  25. Кароліна Верхолюк (м. Львів)
  26. Дарія Середа (м. Переяслав, Київська обл.)
  27. Даниель Секриеру (м. Ясси, Румунія)
  28. Група “Маракуйя” (м. Харків)
  29. Анна Феоктістова (м. Київ)
  30. Меланія Дущак (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл)
  31. Єлизавета Калініна (м. Одеса)
  32. Аріна Потапчук (м. Харків)
  33. Аскар Мухамедули (м. Нур-Султан, Казахстан)

ГРУПА В (13-15 років)

  1. Олександра Стецюк (м. Київ)
  2. Андрея Кулай (м. Кишинів, Молдова)
  3. Анастасія Давидюк (м. Нетішин, Хмельницька обл.)
  4. Софія Марченко (м. Львів)
  5. Денис Родін (с. Вовчинець, Івано-Франківська обл.)
  6. Соломія Лень (м. Рава-Руська, Львівська обл.)
  7. Діана Горбяк (м. Рава-Руська, Львівська обл.)
  8. Дует “АБВ” (м. Нетішин, Хмельницька обл.)
  9. Анна Мотиль (м. Новояворівськ, Львівська обл.)
  10. Ярослав Андрусяк (м. Івано-Франківськ)
  11. Анастасія Салабан (м. Новояворівськ, Львівська обл.)
  12. Вікторія Яритик (м. Біла Церква, Київська обл.)
  13. Марія Мірошниченко (м. Новопсков, Луганська обл.)
  14. Катерина Манузіна (м. Біла Церква, Київська обл.)
  15. Олена Демченко (м. Львів)
  16. Анастасія Балог (м. Мукачево, закарпатська обл.)
  17. Александра Киртоака (м. Кишинів, Молдова)
  18. Ансамбль народного художнього колективу хору “Тоніка” (м. Хмельницький)
  19. Тріо “SunShine” (м. Харків)
  20. Анастасія Мурміль (м. Буча, Київська обл.)
  21. Кароліна Борис (м. Хуст, Закарпатська обл.)
  22. Show group “VoiceBand” (м. Київ)
  23. Дмитро Зийбер (м. Мукачево, Закарпатська обл.)
  24. Діана Ткачук (с. Черніїв, Івано-Франківська обл.)
  25. Єлизавета Овраменко (м. Ірпінь, Київська обл.)
  26. Роман Мельник (м. Заліщики, Тернопільська обл.)
  27. Квартет “UnionG” (м. Харків)
  28. Полліанна Рижак (м. Хмельницький)
  29. Ярослав Рогальський (м. Київ)
  30. Тріо “Flash” (м. Київ)
  31. Анастасія-Марія Чубінська (м. Львів)
  32. Муаяд Абдельрахім (Сирія)
  33. Дует “Full Moons” (Дніпропетровська-Хмельницька обл.)
  34. Група “Газдиньки” (м. Калуш, Івано-Франківська обл.)
  35. Вокальна група “Мара” (м. Барановичі, Білорусь)
  36. Поліна Пісарцова (м. Дергачі, Харківська обл.)
  37. Катерина Антонюк (м. Одеса)
  38. Анастасія Стасюлайтис (м. Київ)
  39. Софія Балабаник (м. Львів)

ГРУПА С (16-19 років)

  1. Дарія Рудько (Білорусь)
  2. Група “Choir Cover” (м. Харків)
  3. Анастасія Кузів (м. Бурштин, Івано-Франківська обл.)
  4. Вікторія Воробканич (м. Іршава, Закарпатська обл.)
  5. Валерія Пєнязькова (м. Біла Церква, Київська обл.)
  6. Анна Теплицька (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
  7. Христина Супрунович (м. Новояворівськ, Львівська обл.)
  8. Юлія Діхтяр (м. Полтава)
  9. Влада Пшебильська (м. Херсон)
  10. Софія Погоріло (м. Львів)
  11. Марина Гвелесіані (м. Боржомі, Грузія)
  12. Катерина Семергей (м. Полтава)
  13. Діана Топал (м. Одеса)
  14. Анна Гранюкова (м. Боярка, Київська обл.)
  15. Марічка Галько (м. Київ)
  16. Надія Адамчук (м. Тернопіль)
  17. Олександра Запорожець (м. Черкаси)
  18. Єлена Алфєріна (м. Кишинів, Молдова)
  19. Габріеле Рибко (м. Каунас, Литва)
  20. Катя Срєтєнская (м. Бауска, Латвія)
  21. Мейде Шламайте (м. Таураж, Литва)
  22. Тетяна Павлишин (м. Львів)
  23. Софія Куценко (м. Київ)
  24. Анастасія Гондаренко (м. Харків)
  25. Ольга Гаращенко (м. Київ)
  26. Єлизавета Галєєва (м. Барановичі, Білорусь)
  27. Марія Лосьєва (м. Харків)
  28. Марія Гошовська (м. Болехів, Івано-Франківська обл.)
  29. Ольга Василевська (м. Львів)
  30. Поліна Топалова (Болгарія)
  31. Саймон Узу (м. Київ)

ГРУПА D (20+ років)

  1. Антоніна Лаврова (м. Миколаїв)
  2. Вікторія Кузіна (м. Львів)
  3. Вікторія Козак (м. Новояворівськ, Львівська обл.)
  4. Мереке Кенжегулов (м. Нур-Султан, Казахстан)
  5. Дмитро Халонєн (м. Київ)
  6. Катерина Лихащенко (м. Ізмаїл, Одеська обл.)
  7. Владислав Крупський (м. Київ)
  8. Ганна Смірнова (м. Кишинів, Молдова)
  9. Дарина Лукашук (м. Київ)
  10. Юлія Княгницька (м. Київ)
  11. Анаіт Гаспарян (м. Ереван, Вірменія)
  12. Крістіна Глушенкова (м. Київ)
  13. Ольга Lav (м. Дюсельдорф, Німеччина)
  14. Стефан Манасевіч (м. Струга, Македонія)
  15. Юлія Василець (м. Новояворівськ, Львівська обл.)
  16. Мехран Масти (Іран)
  17. Газал Сафари Незхад (Іран)
  18. Світлана Баб”як (Львівська обл.)
  19. Куаниш Ерзатоли (м. Нур-Султан, Казахстан)
  20. Катерина Гудим (смт. Новопсков, Луганська обл.)
  21. Моника Карагенова (м. Софія, Болгарія)
  22. Тріо “Казах Киздири” (м. Нур-Султан, Казахстан)
  23. Азамат Амангелдіули (м. Нур-Султан, Казахстан)
468 ad