МІСТО НОВОЯВОРІВСЬК

Нояворівськ, затишне зелене містечко у Яворівському районі Львівській області, в 30 кілометрах від польського кордону та 36 км від Львова.

Засноване у 1965 році як поселення спеціалістів гірничо-видобувного комбінату «Сірка». Населення складає близько 30 тисяч осіб.

Поблизу — національний заповідник «Розточчя», лікувальний санаторій «Шкло», озерний комплекс «Кар’єр».

У місті діють музична школа, кінотеатр, льодова арена, спорткомплекс, відпочикові бази, кафе та ресторани.

%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be-013 novoyavorivsk-1 %d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be-094

Яворівська земля приваблює і зачаровує реліктовими лісами, цілющими мінеральними джерелами та лікувальними грязями в долині річки Шкло. Саме з надр цієї землі до Балтійського і Чорного морів несуть свої води річки Розточчя.
Чимало відомих історичних імен та подій в історії України і Європи міцно пов’язані з Яворівщиною – краєм щедрим на людське завзяття до праці, творчості та гостинності.

Яворівщина зростила для України і цілого світу чималу когорту славетних людей. З великою гордістю яворівчани згадують імена своїх знаменитих земляків: книгодрукаря Памви Беринди, громадського діяча й філософа о.Йосифа Лозинського, автора музики Державного гімну України о.Михайла Вербицького, митрополита УГКЦ Андрея Шептицького, письменника Осипа Маковея, скульптора Івана Севери, художника світової слави Петра Андрусіва, генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича.

Неповторність духовної атмосфери, своєрідність місцевого мистецтва — самобутньої вишивки, писанкарства, різьбярства, лозоплетення, чарівних яворівських пісень — не залишать Вас байдужими, а покличуть до наступної зустрічі з нашим неповторним краєм.

img_6529 img_6526 img_6537

В новітню історію Яворівської землі впевнено і красиво вписався Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні „Молода Галичина”, який уже двадцять п’ятий рік поспіль проводитиметься в молодому містечку Новояворівськ.

Маємо велику приємність приймати юні таланти та почесних гостей „Молодої Галичини ” з багатьох країн світу.
Нехай кожен із Вас відкриє для себе унікальний регіон України, назва якому – Яворівщина.

Бажаємо Вам виплекати і зберегти у своїх серцях щиру любов до української пісні, щоби вона пронеслась крізь віки такою ж неповторною і чарівною, якою знали її наші предки.

Зичимо усім Вам життєвих гараздів, великих творчих звершень і ласкаво запрошуємо до нас в гості!

468 ad