Дорогі мої друзі, шановні колеги та партнери!

DSC_9974Минув 26-й фестиваль “Молода Галичина”, – успішно, яскраво та плідно! Сьогодні я хочу подякувати Вам усім за те, що стали його частиною і дали мені сил та впевненості працювати і творити, і вже сьогодні планувати дії для “Молодої Галичини 2019”. Я не забігаю наперед, однак розумію, що це станеться, позаяк наша робота давно вийшла за рамки організації простого вокального конкурсу.

Щороку для все більшої кількості молодих талантів – це можливість творчої комунікації, якої ми усі так палко потребуємо як люди мистецтва. Для тих, хто підтримує проведення фестивалю фінансово – це знак, що культура йде в ногу з сучасними потребами країни і є стимулом для її розвитку. Я надзвичайно вдячна, що у подібному тандемі народжуються нові перспективи і, головне, віра в нас самих і наше майбутнє. Я закликаю Вас не зупинятися на цьому шляху! Будьте нестримними в своїх бажаннях, вимагайте більшого, бо усі Ви заслуговуєте на це! 


Від усього серця, дякую, що Ви поруч! Вклоняюся Вашій самовідданості та внутрішній силі. З надією дивлюся у майбутнє. Я знаю, що фестиваль дав хорошу творчу основу багатьом талановитим творчим людям. Я почула від вас так багато хороших і вдячних слів – це зігріває моє серце і я щиро відповідаю взаємністю, – безмежно поважаю кожного, хто так чи інакше є часточкою нашого фестивалю.


Прощавай “Молода Галичина 2018”!
Віват “Молода Галичина 2019”!


З любов’ю, вдячністю і захопленням, Наталія Коваль.