ПОЛОЖЕННЯ

Положення про Міжнародний  фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні “Молода Галичина ”.  

Україна, Львівська область.   м.Новояворівськ, 7–12 липня 2018 року. 

Директор фестивалю, засл. діяч естрадного мистецтва України — Н.Р. Коваль

 

І. Загальні положення

1.1.Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні „Молода Галичина” відбувається щороку в м.Новояворівську, Львівської області – самобутньому  мистецькому регіоні, де з прадавніх часів збережені унікальні пісенні традиції, декоративно-прикладне мистецтво, писанкарство та лозоплетення, оригінальна вишивка та ткацтво. Тому, створивши у 1992 році фестиваль „Молода Галичина”, організатори поставили перед собою мету примножувати  та зберігати славні мистецькі традиції та надбання  нашого регіону, популяризувати сучасне українське пісенне мистецтво в інших країнах світу.

1.2.Засновниками та організаторами фестивалю  „Молода Галичина” є Яворівська районна державна адміністрація, Яворівська районна рада та громадська організація  «Фестиваль «Молода Галичина». Співорганізаторами фестивалю є управління культури  Львівської обласної державної адміністрації,  Новояворівська міська рада, Палац культури „Кристал” м.Новояворівська.

Фестиваль проводиться за підтримки Міністерства культури України, Львівської ОДА та Львівської обласної ради.

ІІ.Завдання фестивалю

2.1.Основними завданнями фестивалю є:

ІІІ. Прядок проведення фестивалю

3.1 Фестиваль проводиться в Палаці культури „Кристал” м.Новояворівська, Львівської області щорічно з 7 по 12 липня.

3.2.Підготовчу роботу з організації та проведення фестивалю здійснює організаційний комітет фестивалю, що затверджується розпорядженням голови Яворівської районної державної адміністрації та дирекція фестивалю.

3.3.До участі у фестивалі запрошуються композитори та поети, продюсери, зірки української естради, професійні та аматорські художні колективи з різних країн світу, організатори дитячих та юнацьких фестивалів з України та зарубіжжя.

3.4.В рамках фестивалю проводиться:

ІV Умови проведення конкурсної програми молодих виконавців

4.1.В рамках фестивалю проводиться міжнародний вокальний конкурс, в якому беруть участь солісти-  вокалісти та вокальні дуети, тріо, квартети,малі вокальні форми.

4.2.Оцінку виступів учасників конкурсу здійснює журі, до  складу якого входять провідні спеціалісти – діячі культури і мистецтв України, композитори, продюсери,  а також співаки, зарубіжні фахівці з країн – учасниць фестивалю.

4.3.Із членами журі з-за кордону не пізніше, як за 6 місяців до фестивалю укладається угода, в якій обумовлюються творчі, побутові та фінансові питання. Склад журі конкурсу затверджується організаційним комітетом фестивалю. Робота журі оплачується, зарубіжні фахівці отримують винагороду в національній валюті України.

4.4.Критерії, за якими оцінюються виступи учасників фестивалю: володіння голосом, акторська майстерність, репертуар виконавця (виконавців), якість фонограми, естетика сценічного одягу. Журі визначає переможців за кількістю набраних балів. При голосуванні голова журі має право двох голосів. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

Вимоги до конкурсних творів

4.5.Виконавці, що допущені до участі у конкурсній програмі, мають підготувати дві — три пісні під інструментальні фонограми (-1). Учасники з України виконують усі пісні українською мовою. Учасники з інших країн виконують одну пісню – державною мовою країни, яку вони представляють, решту – українською мовою, або пісні укр.. авторів у переводі на свою рідну мову.

Усі твори  виконуються наживо в супроводі  інструментальної фонограми.

4.6.Стиль виконання творів:

4.7.Порядок виступів у конкурсі встановлюється жеребкуванням.

4.8 Організатори фестивалю не несуть відповідальності щодо дотримання учасниками конкурсної програми авторських прав на заявлені у конкурс твори.

4.9. Дирекція фестивалю залишає за собою право на використання наданих учасниками фото та відеоматеріалів для популяризації фестивалю, використання для презентацій, теле та радіопрограм, оформлення друкованої продукції та ін.

Умови участі в конкурсі

4.8.Для участі у конкурсі запрошуються солісти-виконавці та вокальні дуети, тріо, квартети, малі вокальні форми віком від 10 до 25 років.

4.9.Усі, хто бажає  взяти участь у конкурсі, повинні надіслати на адресу фестивалю наступні документи:

4.10.Попередній відбір виконавців проводиться художньою радою шляхом прослуховування надісланих CD із записом пісень (+1).

4.11.Конкурсні виступи проводяться у чотирьох вікових групах:

4.12Після прослуховування отриманих фонограм, дирекція надсилає учасникам офіційні запрошення на участь у фестивалі та програму конкурсних виступів і фестивальних заходів.

4.13.Надіслані фонограми та документи не рецензуються і назад не відсилаються.

4.14.Заяви  на  участь  у  конкурсі  приймаються:

4.15.Конкурсанти з зарубіжжя повинні подбати про переклад на українську або російську мову надісланих документів.

4.16.Конкурсна програма фестивалю проходить у три тури:

Усі  етапи конкурсної програми проводяться в окремі дні.

4.17.Під час конкурсної програми  забороняється використовувати фонограми (-1) з продубльованим вокальним унісоном, а кількість допоміжних вокальних партій в акордному викладенні не повинна перевищувати два голоси (три голоси з основним).

Носії фонограм –  узгоджуються з оргкомітетом.

4.18.Кожен учасник може прибути на фестиваль з одним дорослим супроводжуючим. При  собі необхідно    мати свідоцтво про народження або паспорт, фонограми пісень (-1) та (+1).

4.19.Супроводжуюча особа несе повну відповідальність за безпеку, життя та здоров’я учасника фестивалю.

4.20.Витрати, пов’язані з харчуванням, проживанням, приїздом та  від’їздом учасників і супроводжуючих осіб – за рахунок відряджаючої сторони.

4.21.Оргкомітет покладає на себе організацію проживання та харчування учасників.

4.22.Перевезення учасників та гостей до місць проживання  забезпечується спеціальним транспортом.

  1. Умови участі у розважальному  шоу-конкурсі

„Міс” та  „Міні-Міс „Молода Галичина”

5.1.Шоу-конкурс „Міс” та „Міні-Міс „Молода Галичнина” проводиться як розважальний захід для учасників фестивалю, в якому можуть взяти участь фіналісти усіх вікових категорій конкурсної програми.

5.2.Усі дівчата, що мають бажання взяти  участь у цьому конкурсі, повинні зробити попередню заявку на участь у штабі фестивалю.

5.3.Перелік конкурсів:

5.4. Порядок виступу в конкурсі встановлюється  жеребкуванням.

5.5. Участь у конкурсі є безкоштовною.

5.6. Оцінку виступів конкурсанток здійснює журі, до складу якого входять учасники фестивалю чоловічої статі, незалежно від віку.

5.7. Журі визначає двох переможниць конкурсу – „Міс „Молода Галичина” та „Міні-Міс „Молода Галичина”

VІ.  Відзначення учасників конкурсу молодих виконавців

6.1.Оргкомітет фестивалю встановив наступні нагороди для переможців:

6.2.Переможці нагороджуються спеціальними статуетками та відзнаками із зображенням фестивальної символіки, дипломами і цінними подарунками від організаторів, меценатів та спонсорів.

6.3.Рішенням журі звання лауреатів можуть подвоюватися (в залежності від рівня виконавської майстерності конкурсантів).

6.4.За підсумками розважального  шоу-конкурсу „Міні-міс” та „Міс „Молода Галичина” переможці нагороджуються спеціальними коронами та цінними подарунками..

6.5.Оргкомітет та дирекція фестивалю організовують концерти за участю лауреатів та дипломантів фестивалю, що проходитимуть протягом серпня – грудня поточного  року в різних містах України та за кордоном, а також рекомендують учасників для участі у музичних телепроектах, престижних українських та зарубіжних  фестивалях.

VІІ. Умови проведення конкурсу укр. рок-музики

7.1.  Це конкурс, що обєднує всі стилі та напрямки сучасної української рок-музики.

       Учасниками фестивалю можуть бути молодіжні та дорослі гурти, що представляють традиційну культуру регіонів України, та інші колективи, відібрані дирекцією й організаційним комітетом фестивалю. Вік конкурсантів – до 27 років

7.2. Усім гуртам, які бажають взяти участь у фестивалі, необхідно пройти відбірковий тур (за демо-записами) Лише після цього гурт допускається до участі у фестивалі.

7.3. Головною умовою участі у фестивалі «Молода Галичина» є виконання україномовних рок-композицій у всіх її напрямках та стилях.

7.4. Учасники вносять вступний внесок:

Солісти – 1200 грн.

Дуети, тріо – 1300 грн.

Малі вокальні форми – 1500 грн.

7.5. Проживання та харчування – за власний рахунок.

7.6. Кожен колектив повинен підготувати для участі у фестивалі  15-хвилинну концертну програму але не більше 5 пісень.

7.7.До участі у конкурсі фестивалю допускаються виконавці з усіх регіонів України та інших країн світу, що мають в своєму репертуарі не менше 7 (семи) творів українською мовою, що пройшли попередній відбір та узгодили свої стосунки з дирекцією, щодо подальшої співпраці та прав на аудіо і відео матеріали з фестивалю. Документом, що дає право брати участь у фестивалі є офіційне запрошення.

7.8. Переможців конкурсу визначає компетентне журі фестивалю.

7.9. Критерії оцінювання конкурсних виступів:

7.10. Використання фонограм учасниками фестивалю заборонено. В конкурс допускається тільки «живе»   виконання.

7.11. Організатори мають виключне право відбору учасників на фестиваль по кількості, професійному рівню, регіональній та жанровій приналежності, а також визначення послідовності (день, час) виступу учасників.

7.12. Лауреати та дипломанти нагороджуються дипломами, фестивальними статуетками, цінними подарунками від спонсорів та меценатів фестивалю.

7.13. Виступ гостей фестивалю (позаконкурсом) окремо узгоджується з організаторами.

7.14. Заявки приймаються  з 1 квітня по 15 червня.

Для подачі заявки необхідно пройти реєстрацію на офіційному сайті фестивалю, де заповненюється анкета-заявка учасника.

Про результати відбору буде повідомлено по закінченню терміну прийняття заявок. Інформація буде розміщена на офіційному веб-сайті фестивалю. та у соціальних мережах.

VІІІ. Проживання та харчування

8.1 Оргкомітет фестивалю пропонує учасникам та супроводжуючим особам проживання в готелях м.Новояворівська.

8.2. Харчування в ресторанах та кафе м.Новояворівська можна здійснювати самостійно за доступними цінами.

Можна скористатись комплексними обідами та вечерями в кафе палацу культури «Кристал» за спеціальними цінами.

8.3. Бронювання готелів та закладів харчування для учасників та гостей фестивалю здійснює оргкомітет.

8.4. Усі питання з проживання та харчування вирішуються та узгоджуються в процесі реєстрації  відповідальною особою зі штабу фестивалю.

ІХ. Фінансові умови

9.1.Фінансування фестивалю здійснюється:

     Адреса фестивалю:           

                               ПК «Кристал»,                                                          

                            www.fest-mg.in.ua

                             е-mail:moloda_g@ukr.net

      Міжнародний фестиваль «Молода Галичина»,                                                                  

                            вул. Шевченко, 1,

                             г.Новояворівськ,

                              Львівска обл.

                                  Україна.

                                    81053.

                     Контактний телефон:

                тел-факс +38 (03256) 41153