ПЕРЕМОЖЦІ 2018

Міжнародний фестиваль

молодих виконавців сучасної української пісні

«Молода Галичина 2018»

Спецпризи

Міс «Молода Галичина» – Мар’яна Щербак – Київської обл.

Віце-Міс «Молода Галичина» – Маргарита Пістоляк – Київська обл.

Спеціальний приз «Дар Божий» –

Ярослав Андрусяк – м.Івано-Франківськ

Спеціальний приз «За оригінальність стилю» –

Роман Климко- Львівська обл.

Спеціальний приз «За оригінальність стилю» –

Єгор Горлов – Хмельницька обл.

Спеціальний приз «За збереження та популяризацію

української національної автентики» –

Народна жіноча вокальна формація «Надбужанки» – Львівська обл

Спеціальний приз «За популяризацію української пісні» –

Муаяд Абдельрахім – Сирія

Спеціальний приз « За багатогранність таланту» –

Софія Лозіна – м.Київ

Приз глядацьких симпатій – Ерсайн – Казахстан

 

Дипломанти

Група А

  1. Анастасія Руснак – Чернівецька обл.
  2. Георгiй Синжеряк    – м.Харків
  3. Данієл Секрієру – Румунія
  4. Валерія Христюк – Київська обл.
  5. Анастасія Чумак – Київська обл.
  6. Ерсайн – Казахстан
  7. Маргарита Пістоляк – Київська обл.
  8. Катерина Баліцька – Київська обл.

Група В

  1. Софія Марченко – м. Львів
  2. Катерина Манузіна – Київська обл.
  3. Софія Куценко – м.Київ
  4. Анастасія Савранська – м.Черкаси
  5. Муаяд Абдельрахім – Сирія
  6. Єгор Горлов – Хмельницька обл.
  7. Софія Лозіна – м.Київ

Група С

  1. Софія Погоріло – м.Львів
  2. Вікторія Савчишин – м.Львів
  3. Надія Адамчук – м. Тернопіль
  4. Марія Гоцій – Львівська обл.
  5. Анна Римчук – м. Рівне
  6. Дар’я Третьяк – м. Херсон
  7. Аліна Костюк – м.Херсон
  8. Єлизавета Маслюкова – Київської обл
  9. Ольга Козлова – м. Харків
  10. Адріан Нодь – м.Київ

Група D

  1. Beatrise Heislere – Латвія
  2. Ксенія Царенко – м. Львів

Малі вокальні форми

  1. Дует «KRYLA»(«Крила») – м.Херсон

  2. Vocal group “ZABAVA” – м.Київ
  3. Гурт “Нова країна” – м. Миколаїв
  4. Народний художній колектив «Адажіо» – Миколаївська обл.
  5. Народна жіноча вокальна формація «Надбужанки» – Львівська обл.

 

ІІІ ПРЕМІЯ

Група А

  1. Єлизавета Калініна – м.Одеса
  2. Артур Галас – Львівська обл.

Група В

  1. Денис Родін – м. Івано-Франківськ
  2. Маргарита Халіна – м.Одеса

Група С

  1. Марічка Галько – м Львів
  2. Елена Алферина – Молдова

Група D

  1. Микола Богма – Київська обл.
  2. Антоніна Лаврова – м. Миколаїв
  3. Николетта Кунгурцева – Німеччина

Малі вокальні форми

  1. Квартет “Експромт” – Волинська обл.

 

ІІ ПРЕМІЯ

Група А

  1. Ярослав Андрусяк – м.Івано-Франківськ
  2. Ярослав Рогальський – м. Київ
  3. Кирил Свита – Київська обл

Група В

  1. Діана Горбяк – Львівська обл.
  2. Валерія Фурман – Дніпропетровська обл.

Група С

  1. Катерина Філіппова – м. Київ
  2. Марія Лосьєва– м. Харків
  3. Дарья Рудко – Білорусія

Група D

  1. Назарій Яцишин – Івано-Франківська обл.
  2. Мереке Кенжегулов – Казахстан

Малі вокальні форми

  1. Колектив “Flight” – м.Київ
  2. Гран Прі альтернативного журі – Анастасія Ситнік – м. Харків

 

І ПРЕМІЯ

Група А

  1. Аліса Чіджан – м.Харків
  2. Софія Шкідченко – м. Київ

Група В

  1. Анастасія Левонова – Львівська обл.
  2. Анастасія Завадська – Хмельницька обл.

Група С

  1. Gabriele Rybko – Литва
  2. Мар’яна Щербак – Київської обл.

Група D

  1. Нуртас Омаров – Казахстан
  2. Ніна Козачук – м. Київ

Малі вокальні форми

  1. Тріо «Hypnotic» – Латвія

ГРАН-ПРІ

  1. Анастасія Ситнік – м. Харків.