ПОЛОЖЕННЯ

Положення

про Міжнародний  фестиваль молодих виконавців

сучасної української пісні

Молода Галичина 2019”

Україна, Львівська область,   м.Новояворівськ

І. Загальні положення

1.1.Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні „Молода Галичина” відбувається щороку в м.Новояворівську, Львівської області – самобутньому  мистецькому регіоні, де з прадавніх часів збережені унікальні пісенні традиції, декоративно-прикладне мистецтво, писанкарство та лозоплетення, оригінальна вишивка та ткацтво. Тому, створивши у 1992 році фестиваль „Молода Галичина”, організатори поставили перед собою мету примножувати  та зберігати славні мистецькі традиції та надбання  нашого регіону, популяризувати сучасне українське пісенне мистецтво в інших країнах світу.

1.2.Засновниками та організаторами фестивалю  „Молода Галичина” є: громадська організація  «Фестиваль «Молода Галичина», Яворівська районна державна адміністрація, Яворівська районна рада, Новояворівська міська рада, департамент з питань культури національностей та релігій  Львівської ОДА,   Палац культури „Кристал” м.Новояворівська.

Фестиваль проводиться за підтримки Міністерства культури України, Львівської ОДА та Львівської обласної ради.

ІІ. Завдання фестивалю

2.1.Основними завданнями фестивалю є:

ІІІ. Прядок проведення фестивалю

3.1 Фестиваль проводиться в Палаці культури „Кристал” м.Новояворівська, Львівської області щорічно з 7 по 12 липня.

3.2.Підготовчу роботу з організації та проведення фестивалю здійснює організаційний комітет фестивалю, що затверджується розпорядженням голови Яворівської районної державної адміністрації та дирекції фестивалю.

3.3.До участі у фестивалі запрошуються композитори та поети, продюсери, зірки української естради, професійні та аматорські художні колективи з різних країн світу, організатори дитячих та юнацьких фестивалів з України та зарубіжжя.

3.4.В рамках фестивалю проводиться:

ІV . Умови проведення конкурсної програми молодих виконавців

4.1.В рамках фестивалю проводиться міжнародний вокальний конкурс, в якому беруть участь солісти-  вокалісти та вокальні дуети, тріо, квартети,малі вокальні форми.

4.2.Оцінку виступів учасників конкурсу здійснює журі, до  складу якого входять провідні спеціалісти – діячі культури і мистецтв України, композитори, продюсери,  а також співаки, зарубіжні фахівці з країн – учасниць фестивалю.

4.3.Із членами журі з-за кордону не пізніше, як за 6 місяців до фестивалю укладається угода, в якій обумовлюються творчі, побутові та інші питання. Склад журі конкурсу затверджується організаційним комітетом фестивалю.

4.4.Критерії, за якими оцінюються виступи учасників фестивалю: володіння голосом, акторська майстерність, репертуар виконавця (виконавців), якість фонограми, естетика сценічного одягу. Журі визначає переможців за кількістю набраних балів. При голосуванні голова журі має право двох голосів. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ ТВОРІВ:

4.5.Виконавці, що допущені до участі у конкурсній програмі, мають підготувати дві — три пісні під інструментальні фонограми (-1). Учасники з України виконують усі пісні українською мовою. Учасники з інших країн виконують одну пісню – державною мовою країни, яку вони представляють, решту – українською мовою, або пісні укр.. авторів у переводі на свою рідну мову.

Усі твори  виконуються наживо в супроводі  інструментальної фонограми.

4.6.Стиль виконання творів:

4.7.Порядок виступів у конкурсі встановлюється жеребкуванням.

4.8 Організатори фестивалю не несуть відповідальності щодо дотримання учасниками конкурсної програми авторських прав на заявлені у конкурс твори.

4.9. Дирекція фестивалю залишає за собою право на використання наданих учасниками фото та відеоматеріалів для популяризації фестивалю, використання для презентацій, теле та радіопрограм, оформлення друкованої продукції та ін.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ:

4.8. Для участі у конкурсі запрошуються солісти-виконавці та вокальні дуети, тріо, квартети, малі вокальні форми віком від 10 до 28 років.

4.9.Усі, хто бажає  взяти участь у конкурсі, повинні надіслати на адресу фестивалю наступні документи:

4.10.Попередній відбір виконавців проводиться художньою радою шляхом прослуховування надісланих CD із записом пісень (+1). Про результати відбору буде повідомлено по закінченню терміну прийняття заявок. Інформація буде розміщена на офіційному веб-сайті фестивалю. та у соціальних мережах.

4.11.Конкурсні виступи проводяться у чотирьох вікових групах:

4.12Після прослуховування отриманих фонограм, дирекція надсилає учасникам офіційні запрошення на участь у фестивалі та програму конкурсних виступів і фестивальних заходів.

4.13.Надіслані фонограми та документи не рецензуються і назад не відсилаються.

4.14.Заяви  на  участь  у  конкурсі  приймаються:

4.15.Конкурсанти з зарубіжжя повинні подбати про переклад на українську мову надісланих документів.

4.16. Конкурсна програма фестивалю проходить у три тури:

Усі  етапи конкурсної програми проводяться в окремі дні.

4.17.Під час конкурсної програми  забороняється використовувати фонограми (-1) з продубльованим вокальним унісоном, а кількість допоміжних вокальних партій в акордному викладенні не повинна перевищувати два голоси (три голоси з основним).

Носії фонограм –  узгоджуються з оргкомітетом.

4.18.Кожен учасник може прибути на фестиваль з одним дорослим супроводжуючим. При  собі необхідно    мати свідоцтво про народження або паспорт, фонограми пісень (-1) та (+1), підтверджуючий документ про сплату вступного внеску.

4.19.Супроводжуюча особа несе повну відповідальність за безпеку, життя та здоров’я учасника фестивалю.

4.20.Витрати, пов’язані приїздом та  від’їздом учасників і супроводжуючих осіб – за рахунок відряджаючої сторони. Дирекція фестивалю має право звільнити від оплати проживання та харчування учасників, що мають спеціальні запрошення, учасників з-за кордону, а також сиріт та дітей учасників АТО.

4.21.Оргкомітет покладає на себе організацію проживання та харчування учасників і супроводжуючих осіб в готелях міста та району.

4.22.Перевезення учасників та гостей до місць проживання  забезпечується спеціальним транспортом.

4.23. За участь у конкурсній програмі кожен учасник сплачує вступний внесок, який потрібно внести на розрахунковий рахунок фестивалю:

Соліст-виконавець – 1300 грн.

Дует, тріо – 1400 грн.

Малі вокальні форми – 1500 грн.

Вступний внесок (з обов’язковим зазначенням прізвища конкурсанта, колективу ) сплачується тільки після отримання конкурсантом офіційного запрошення від організаторів, в якому зазначено р/р фестивалю.

V. РОЗВАЖАЛЬНИЙ ШОУ-КОНКУРС “МІС» та «МІНІ-МІС» «МОЛОДА ГАЛИЧИНА»

5.1.Шоу-конкурс „Міс” та „Міні-Міс „Молода Галичнина” проводиться як розважальний захід для учасників фестивалю, в якому можуть взяти участь фіналісти усіх вікових категорій конкурсної програми.

5.2.Усі дівчата, що мають бажання взяти  участь у цьому конкурсі, повинні зробити попередню заявку на участь у штабі фестивалю.

5.3.Перелік конкурсів:

5.4. Порядок виступу в конкурсі встановлюється  жеребкуванням.

5.5. Участь у конкурсі є безкоштовною.

5.6. Оцінку виступів конкурсанток здійснює журі, до складу якого входять учасники фестивалю чоловічої статі, незалежно від віку.

5.7. Журі визначає двох переможниць конкурсу – „Міс „Молода Галичина” та „Міні-Міс „Молода Галичина”

VІ.  НАГОРОДИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ МОЛОДИХ ВИКОНАВЦІВ

6.1.Оргкомітет фестивалю встановив наступні нагороди для переможців:

6.2.Переможці нагороджуються спеціальними статуетками та відзнаками із зображенням фестивальної символіки, дипломами і цінними подарунками від організаторів, меценатів та спонсорів.

6.3.Рішенням журі звання лауреатів можуть подвоюватися (в залежності від рівня виконавської майстерності конкурсантів).

6.4.За підсумками розважального  шоу-конкурсу „Міні-міс” та „Міс „Молода Галичина” переможці нагороджуються спеціальними коронами та цінними подарунками..

6.5.Оргкомітет та дирекція фестивалю організовують концерти за участю лауреатів та дипломантів фестивалю, що проходитимуть протягом серпня – грудня поточного  року в різних містах України та за кордоном, а також рекомендують учасників для участі у музичних телепроектах, престижних українських та зарубіжних  фестивалях.

VІІ.ПРОЖИВАННЯ ТА ХАРЧУВАННЯ

7.1 Оргкомітет фестивалю пропонує учасникам та супроводжуючим особам проживання в готелях м.Новояворівська та району.

7.2. Харчування в ресторанах та кафе м.Новояворівська (комплексне харчування)

7.3. Бронювання готелів та закладів харчування для учасників та гостей фестивалю здійснює оргкомітет.

7.4. Усі питання з проживання та харчування вирішуються та узгоджуються в процесі реєстрації  відповідальною особою зі штабу фестивалю.

VIII. ФІНАНСОВІ УМОВИ

8.1.Фінансування фестивалю здійснюється:

     Адреса фестивалю:  

       

     ПК «Кристал»,                                                          

     е-mail:moloda_g@ukr.net (оргкомітет фестивалю)

      Міжнародний фестиваль «Молода Галичина»,                                                                  

    вул. Шевченко, 1,

     г.Новояворівськ,

    Львівска обл.

    Україна.

    81053.

                     

Директор фестивалю Н.Р.Коваль